Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας μεταπτυχιακού φοιτητή Ατσαλάκη Γεροπάντα Ματθαίου και Κάϊα Αθανασίου

• Posted on: 2 October 2018

Ανακοινώνεται η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας των παρακάτω μεταπτυχιακών φοιτητών

Την  Τετάρτη 10 Οκτωβρίου 2018, στις 11:00 π.μ. στην αίθουσα Τηλεδιασκέψεων (ισόγειο κτιρίου ΝΟΠΕ), θα γίνει  παρουσίαση του μεταπτυχιακού φοιτητή Ατσαλάκη Γεροπάντα Ματθαίου με τίτλο: «ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ. Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ».

Την  Πέμπτη  11 Οκτωβρίου 2018, στις 15:00 μ.μ. στην αίθουσα 107 (κτίριο Ν.Ο.Π.Ε.), θα γίνει η παρουσίαση του μεταπτυχιακού φοιτητή Κάϊα Αθανασίου με τίτλο: «Η Ευρασιατική Οικονομική Ένωση. Εξέλιξη, Προκλήσεις, Επιδιώξεις, Συσχετίσεις».

Μεταπτυχιακά